2021-2022 Güz Dönemi Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Bütünleme Sınavı Hakkında

2021-2022 Güz dönemi, İşletme Yönetimi, Sağlık Yönetimi, Yönetim Organizasyon, Pazarlama, İnsan Kaynakları Yönetimi, Muhasebe ve Finansman Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Programları (uzaktan eğitim diploma programları) Bütünleme Sınavları 12 Şubat 2022, Cumartesi günü, Sefaköy Yerleşkesinde Amfi-1, Amfi-2 ve Amfi-3 ‘te yapılacaktır.

Her sınav öncesi oturacağınız sıra numarasını öğrenmek için amfi kapılarına asılı listeye bakınız.

Sınav saatlerinde çakışma olan öğrenciler ders isimlerini belirterek areluzem@arel.edu.tr adresine dilekçe göndermelidir.

Bütünleme sınavı programı ve sınav kuralları ekte yer almaktadır.

Sınav binasına giriş yapmak için Arel üniversitenin ID kartına ihtiyacınız olacaktır. Sınav günü ID kartınızı almak için en az 1 saat öncesinde sınav binasına gelmeniz önemlidir.

Okula girişlerde 2 doz aşı olup üzerinden 14 gün geçme şartı ya da son 72 saat içerisinde yapılmış negatif PCR testi sonucu aranmaktadır.

İD katınızla turnike geçişinde problem yaşamamanız için öncelikle https://arelim.arel.edu.tr/ adresinden HES kodunuzu tanımlamanız gerekmektedir. Covid aşısı olmayan kişiler 1 gün öncesinde Covid testi yaptırarak tekrar HES Kodlarını güncellemelidirler.

 

Sınavlarda başarılar dileriz.

 

Bütünleme sınavı kuralları ve program için tıklayın.